Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Rezerwacja "Matematyka nietrudna dla smyka! Gry i zabawy kształtujące umiejętność koncentracji oraz wyczucie matematyczne."

Informacje obowiązkowe
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Pola obowiązkowe dla studentów:
Nazwa uczelni i kierunek
Pola obowiązkowe dla nauczycieli:
Stopień awansu zawodowego
Dane do faktury
Nazwa firmy/instytucji
Adres
NIP:
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym odwołania, zmiany terminu lub miejsca kursu, o zmianach uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie w możliwie jak najszybszym czasie.
Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu/warsztacie jest możliwa najpóźniej na 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 3 dni robocze uczestnik ponosi 100% kosztów szkolenia.
Niniejszym w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Edukacji i Rozwoju moich danych osobowych w celach edukacyjno‑szkoleniowych i informacyjnych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Ponadto oświadczam, że znane jest mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach zastrzega sobie prawo do wyłącznego dysponowania materiałami wypracowanymi w trakcie trwania kursu.
Akceptuję
Zapoznałem/łam się z regulaminem zajęć
90 zł 80 zł (ulgowy)


Regulamin:
Data: 19 luty
Liczba wolnych miejsc: 10

Opis: Matematyka może być fascynująca nawet dla przedszkolaków. Wystarczy wiedzieć jak im ją przedstawić.

„Uwaga! Naukowcy alarmują! Coraz mniej osób wybiera studia z zakresu przedmiotów ścisłych. Za parę lat na wydziałach matematyki będą pustki, a w społeczeństwie zabraknie specjalistów z wielu pokrewnych jej dziedzin!”

Jeżeli już w maluchu wzbudzimy pasję poznawania i rozwiązywania matematycznych łamigłówek mały człowiek naturalnie i z ochotą będzie rozwiązywał kolejne zadania. Ciekawe i kreatywne wprowadzanie dzieci w świat figur i liczb i ma za zadanie wzbudzić ciekawość a przede wszystkim przekonanie, że matematyka nie jest trudna. Nie chodzi przecież wcale o odpowiedź na powyższy, humorystyczny apel naukowców, ale o to, by matematyka nie kojarzyła się jak dotychczas z ciężkim, mozolnym i mało zrozumiałym przeliczaniem.

Warsztat Matematyka nietrudna dla smyka! zawiera pakiet pomysłów na liczenie, porównywanie i poznawanie świata figur z wykorzystaniem łatwych do przygotowania liczmanów, kart, diagramów, a także prostych do opanowania przez dzieci gier i zabaw.
Zabawy zbudowane są m.in. w oparciu o karty, kości i domino.

Na warsztacie poruszane są treści kierowane zarówno  dla nauczycieli wychowania przedszkolnego jak i wczesnoszkolnego (I-III).

Czas trwania: 4 godziny dydaktyczne

PROWADZĄCA: mgr Magdalena Matusiak- Mertens

SZKOLENIE JEST ORGANIZOWANE W WYZNACZONYM TERMINIE JEŚLI ZBIERZE SIĘ GRUPA MIN. 10-OSOBOWA

Lokalizacja: Centrum Edukacji i Rozwoju, Czechowice- Dziedzice

Czechowice- Dziedzice
Gimnazjum Publiczne nr 1, ul. Polna 33

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy