Trwają zapisy na zajęcia dla dzieci!

Rezerwacja "Kreatywny maluch- inspiracje plastyczne na jesień i zimę (warsztat muzyczno-plastyczny)"

Informacje obowiązkowe
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Pola obowiązkowe dla studentów:
Nazwa uczelni i kierunek
Pola obowiązkowe dla nauczycieli:
Stopień awansu zawodowego
Dane do faktury
Nazwa firmy/instytucji
Adres
NIP:
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym odwołania, zmiany terminu lub miejsca kursu, o zmianach uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo lub telefonicznie w możliwie jak najszybszym czasie.
Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu/warsztacie jest możliwa najpóźniej na 3 dni robocze przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku powiadomienia na mniej niż 3 dni robocze uczestnik ponosi 100% kosztów szkolenia.
Niniejszym w rozumieniu Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Edukacji i Rozwoju moich danych osobowych w celach edukacyjno‑szkoleniowych i informacyjnych (w tym nagrywanie na nośniki elektroniczne i fotografowanie). Ponadto oświadczam, że znane jest mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach- Dziedzicach zastrzega sobie prawo do wyłącznego dysponowania materiałami wypracowanymi w trakcie trwania kursu.
Akceptuję
Zapoznałem/łam się z regulaminem zajęć
100 zł


Regulamin:
Data: 7 grudzień 2019
Liczba wolnych miejsc: 7

Opis:

- kreatywne prace plastyczne m.in.: Dary jesieni, Sowa z Puchaczowa, Jesienny park, Pani Zima, Zimowy stworek - potworek, Pingwinki - Uśmiechnięteminki
- alternatywne materiały plastyczne: plastikowe butelki, pojemniki po jogurtach, rolki po papierze toaletowym, zakrętki ze słoików i inne rozwijające wyobraźnie dziecka; 
- autorskie zabawy integracyjne w kółeczku; przerywniki ruchowe i tematyczne aktywności (m.in. Dzień dobry raz i dwa,  Kręci się kółeczko)
Warsztaty są zbiorem sprawdzonych i lubianych przez dzieci prac plastycznych i zabaw muzycznych.

Prowadząca: mgr Bożena Sitek


Lokalizacja: Centrum Edukacji i Rozwoju, Czechowice- Dziedzice

Czechowice- Dziedzice
Gimnazjum Publiczne nr 1, ul. Polna 33

CEIR ambasadorem ogólnopolskich kampanii

Dobry Rodzic Dobry Start Zły Dotyk Słowa ranią na całe życie Dzieciństwo bez przemocy